Договір публічної оферти

Загальні положення

Цей договір між ФОП Турок Р.П., надалі «Продавець» та користувачем послугами інтернет-сайту, надалі – «Замовник», є договором доручення на замовлення, придбання та доставку Товарів та визначає основні умови замовлення, придбання та доставки товарів через інтернет -сайт https://atelier-romana.com.ua/Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі – Договір) на таких умовах. .

Поняття та визначення

1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») – публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі – «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.
2.1. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:
* «товар» – моделі, комплектуючі та супровідні предмети;
* «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронної угоди.
* «Продавець» – компанія, що реалізує товари, які представлені на Інтернет-сайті.
* «Покупець» – фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
* «Замовлення» – вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.

Предмет Договора

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині,
зокрема:

– Добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
– Самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
– Оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
– обробка та доставка замовлення Покупцю у власність на умовах
цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний.
4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовлення у будь-якій кількості.
4.3. За відсутності товару на складі, Продавець зобов’язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).
4.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлення

Способи оплати

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортної компанії за готівку в гривнях.
5.2. Оплата здійснюється за фактом отримання товару за готівку під час доставки замовлення транспортними компаніями до дверей Покупця;
5.2. Оплата здійснюється на картку ПриватБанку (передоплата);
5.3. Оплата складає розрахунковий рахунок.
5.4. При не надходженні коштів у термін більше 3-х робочих днів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Условия доставки заказа

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині здійснюється до складів транспортних компаній або до дверей одержувача.
6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно із законодавством України (Витратна накладна).

Права та обов’язки сторін:

7.1. Продавець має право:

– в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов’язаний:

– своєчасно сплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

– Оформити замовлення в Інтернет-магазині;
– Оформити електронний договір;
– вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

– Змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
– за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятись від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп’ютерів окремих моделей;
– за зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення;
– за затримку та перебої у наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), що відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
– за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;
– за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіну та паролю третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під її логіном перебувала інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об’єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способам.

8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких суперечностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови його попередньої публікації на сайті https://atelier-romana.com.ua/

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної під час оформлення замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформлення замовлення та подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збирання, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних у розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов відповідно до ст. 11 Закону України “Про електронну комерцію”

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцю, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Товари належної якості не підлягають обміну та поверненню відповідно до ЗУ «Про захист прав споживачів».

10.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцю.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України “Про електронну комерцію”.

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

ПРОСИМО ВАС З ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ПІДІТИ ДО ВИБОРУ ТОВАРУ!

Якщо Ви придбали товар, керуючись недостовірною інформацією, якщо з часом виявилося, що придбаний товар не має необхідних властивостей, зазначених в інформації про нього, Вам повинні відшкодувати збитки. Однак, якщо недостовірна інформація про товар не впливає на його властивості, збитки не повинні відшкодовуватися.

Для уникнення подібних ситуацій, уточнюйте у наших консультантів ціну на момент купівлі товару, що Вас цікавлять характеристики товару, країну виробника товару, країну де товар збирається і відшивається (наприклад: якщо торгова марка виробника зареєстрована в Україні, то це не означає, що товар вироблений саме там , заводи виробника можуть бути розташовані по всьому світу, і як наслідок місце розташування країни виробника та країни в якій виробляється товар не збігаються).

Просимо Вас звернути особливу увагу: більшість виробників товарів залишають за собою право вносити зміни до вироблених ним товарів без попереднього повідомлення продавців продукції та кінцевих покупців
товарів.

 

Кошик
Догори
%d bloggers like this: